Ako fungujeme

Provozovatelem internetových stránek www.morezliav.sk, www.moreslev.cz, www.slevmeto.cz – dále jen web provozovatele,  je společnost  Phoenix Corporation, s.r.o., sídlo:  Kalinkovo 578, 900 43 Kalinkovo, IČO:  36 74 57 74, DIČ: 202 233 19 38, zapísaná v Obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka č. 44838/B je oprávnený vykonávať dohľad Inšpektorát Slovenskej obchodnej inšpekcie (ďalej len „SOI“) so sídlom v Bratislave pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5,820 07 Bratislava 27, tel. č.: 02/ 58272 172; 02/58272 104 , fax č.: 02/ 58272 170.

web provozovatele Vám nabízí každý den neuvěřitelně výhodné nabídky. Můžete si koupit kupony se slevou od 30 - 99% do restaurací, na masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody, víkendové pobyty v penzionech nebo hotelech.

Nabídka je vždy časově limitovaná (jeden až několik dní) a může se vyprodat, jak je zadaný maximální počet prodaných kuponů, proto netřeba váhat a slevu si objednat čím dříve.

Naše největší výhody proti konkurenci
Na naší web stránce si můžete vybrat vždy z více aktuálně platných slev a následně si je najednou objednat. Nemusíte tedy objednávku posílat za každou slevu zvlášť jako na jiných slevových portálech!

Při způsobu platby máte na výběr až ze 4 možností:
• prvním je platba kartou, kde se úhrada v našem systému ihned zaeviduje a kupón Vám bude okamžitě odeslán
• druhým způsobem je platba bankovním převodem, kde Vaši platbu z jiné banky než ČSOB zaevidujeme do 2 pracovních dnů, ze stejné banky, případně vkladem na účet do 1 pracovního dne
• třetím způsobem je platba přes PayPal, kde Vaši platbu ihned zaevidujeme
• čtvrtým a jedinečným způsobem je platba na dobírku, přičemž kupóny dostanete již vytištěné přímo na Vaši adresu a zaplatíte až při jejich přebírání přímo na poště

Ihned po koupi první slevy, případně při přihlášení do odběru nových slev (newsletter), je Vám bezplatně zřízeno konto v našem systému, přičemž přístupové údaje jsou zaslány na Vaši e-mailovou adresu. Ve Vašem kontě najdete vždy všechny Vaše objednávky a v případě že jsou uhrazeny, naleznete po přihlášení i Vaše kupóny.

Stejně získáte automaticky unikátní linku na naši stránku, kterou můžete posílat Vašim přátelům a známým. Každý klient, který vstoupí na naši stránku pomocí Vaší unikátní linky je automaticky zařazen pod svoje konto a z každé jeho objednávky profitujete ve výši 1% z ceny jeho objednávky. Jakmile výška Vaší provize dosáhne částky 25 €, můžete požádat o vyplacení provize!

Jak si objednat kupón?
Objednání kupónu / kupónů je velmi jednoduché. Stačí si vybrat slevu, případně více různých slev o které máte zájem a kliknout na "Koupit za ..." při dané slevě. Následně můžete upravit počet kusů kuponů. Dále je třeba správně vyplnit Vaši e-mailovou adresu a zvolit způsob platby. Při platbě na dobírku je třeba vyplnit i Vaši poštovní adresu.

Následně jste podle typu platby buď přesměrováni přímo na banku, resp. PayPal systém, nebo Vás systém jen informuje o vyřízení objednávky a poskytne Vám platební údaje.

Jakmile Vaši platbu zaevidujeme v našem systému, systém automaticky zašle kupón na vámi zadanou e-mailovou adresu a stejně kupón najdete po přihlášení se do systému ...

Nakonec stačí jen slevový kupón / kupóny uplatnit ve smyslu podmínek slevy, které jsou rovněž uvedeny přímo na kupónu a užívat si slevu ...

Celkem jsme 252 413 zákazníkům ušetřili již 10 625 644.86 € nákupem 363 294 kupónů , což je 42.10 € na zákazníka

Chcete dostávat nabídky na e-mail?

Pro partnery Kontakt Obch. podmínky

Získejte nové zákazníky pro svůj biznis. Poradíme Vám, jak přilákat více klientů.

Vytvořte si slevu u nás a inzerujte ihned.